ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اعتراض معلمان نمونه استان اصفهان به “ادعای افزایش حقوق” دانش‌آشتیانی+کلیپ

دانش آشتیانی
ب

آوای فرهنگی – ادعای وزیر آموزش و پرورش درباره افزایش صددرصدی حقوق معلمان در دولت تدبیر و امید، در آئین سخنرانی وی در اصفهان، اعتراض معلمان را به دنبال داشت…

به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی به نقل از خبرگزاری تسنیم ، در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل از ۲۳۵ معلم نمونه استان اصفهان دقایقی پیش در تالار کوثر ارتش اصفهان، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در بخشی از صحبت‌های خود اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید در سال ۹۶ صددرصد حقوق معلمان افزایش پیدا کرده است.

این ادعای وزیر سبب ایجاد همهمه در سالن شد و اعتراض معلمان را به دنبال داشت تا جایی که دانش آشتیانی سخنرانی خود را قطع کرد و گفت: اگر دوستان اعتراض دارند بعد از مراسم می‌توانند با من صحبت کنند من در خدمت شما هستم.

در حالی که هنوز همهمه جمعیت حاضر در تالار کوثر ارتش ادامه داشت وزیر آموزش و پرورش سخنرانی خود را ادامه داد و افزود: اما در کنار این مسئله قبول داریم افزایش حقوق کافی نیست و باید کارهای دیگری هم انجام دهیم.

وی همچنین در چندین بخش از سخنرانی خود به اهمیت تبیین عواقب دروغگویی اشاره و تصریح کرد: روش رقابت روش توطئه و تخریب کردن رقیب نیست و اگر در دوران دانش آموزی این را یاد بگیرد تربیت می‌شود که به جای حرف زدن درباره رقیب از خودش و برنامه‌هایش بگوید. دروغ و تهمت در رقابت راه به جایی نمی‌برد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.