ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ایراد از آئین نامه در تصادف دانش آموزان هرمزگانی خنده دار است!

۱۲۳۴
ب

آوای فرهنگی – وزیراسبق آموزش و پرورش اظهار داشت: در ابتدای اتفاقی که برای دانش آموزان هرمزگانی رخ داد میخواستند بگویند که مقصر اصلی آئین نامه است که این خیلی خنده دار بود…

به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی، حمید رضا حاجی بابایی وزیراسبق آموزش و پرورش در گفت و گو با نافع عنوان کرد: با کمال تاسف در ابتدای اتفاقی که برای دانش آموزان هرمزگانی رخ داد میخواستند بگویند که مقصر اصلی آئین نامه است  که این خیلی خنده دار بوده و یک جوک بود.

وی افزود: در دوره پنجم مجلس یک هواپیمایی در خرم آباد سقوط کرد بعد همه گفتند چه کسی مقصر است یک روز نماینده وقت خرم آباد در مجلس صحبت کرد و گفت که من مقصر را پیدا کردم.

حاجی بابایی ادامه داد: آن نماینده به آنهایی که طفره می رفتند اشاره میکرد و گفت ما بررسی کردیم هواپیما با یک کوه برخورد کرده و به سنگی خورده که آن سنگ مقصر است، صحبت مسئولین آموزش و پرورش در اتفاق تلخ تصادف دانش آموزان نیز عین همین بود که گفتند آئین نامه اشکال دارد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آئین نامه اگر اشکال دارد شما ۴ سال حقوق مفت گرفته و خورده اید پس چه کار کنید، آئین نامه چه ربطی به این موضوع دارد این همه اتوبوس های مسافربری که در شب حرکت می کنند هواپیماهایی که در شب پرواز میکنند چه اشکالی دارد.

وی تاکید کرد: مهم این است که وقتی شما اتوبوسی را میفرستید رعایت ایمنی را بکنید به جای یک راننده سه راننده بفرستید و اتوبوس سالم باشد و اگر فرد خواب آلود بود مربی به او تذکر بدهد باید همه اینها را باید رعایت بکنند.

حاجی بابایی افزود: البته گفته اند شب بلا مانع است ولی دلیل نیست که شب دانش آموزان را ببرند میتوانستند روز آنها را ببرند.

وی در پایان عنوان کرد: باید در این نوع نگاه کردن و این اتفاقی که افتاده بالاخره کارشناسان باید نظر بدهند و باید ببینیم که مقصر چه کسانی هستند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.