ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با اجرای رتبه بندی ، حقوق فرهنگیان۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان افزایش می یابد

1398062510151515618400344
ب

آوای فرهنگی – وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان در هیأت وزیران، اعلام کرد که کلیه فرهنگیان با بیش از دو سال سابقه کار در آموزش و پرورش، بر اساس صلاحیت های عمومی، تخصصی و حرفه‌ای در رتبه‌های یک تا پنج قرار می‌گیرند و به تناسب و رتبه‌های پنج‌گانه از مزایایی برخوردار خواهند شد که بین ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان خواهد بود…

 

به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با ایسنا، جزئیات طرح تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان در جلسه یکشنبه (3 آذر) هیأت وزیران را تشریح کرد و گفت: خوشبختانه بر اساس وعده رئیس‌جمهور و بنده در زمان رای اعتماد در مجلس طرح رتبه‌بندی معلمان امشب در هیأت وزیران تصویب شد.

وی افزود: مشمولان طرح رتبه‌بندی معلمان مربوط به کلیه فرهنگیان با بیش از دو سال سابقه کار در آموزش و پرورش است و بر اساس صلاحیت‌های عمومی، تخصصی و حرفه‌ای در رتبه‌های یک تا پنج قرار گرفته و به تناسب رتبه‌های پنجگانه از مزایایی برخوردار خواهند شد.

وزیر آموزش و پرورش درباره سقف و کف دریافتی فرهنگیان از طرح رتبه‌بندی اظهار کرد: معلمان متناسب با حقوق و رتبه‌های مشخص شده از مزایای مالی برخوردار می‌شوند که از ۲۰۰ تا حدود ۶۵۰ تا ۷۰۰ هزار تومان خواهد بود.

حاجی میرزایی در پاسخ به اینکه “آیا برآوردی از تعداد دقیق مشمولان طرح رتبه‌بندی دارید؟” گفت: تعداد کمی از همکاران ما هستند که کمتر از دو سال سابقه دارند. بنابراین غالب معلمان ما از این حق برخوردار می‌شوند.

وی درباره زمان اجرا و واریز مابه‌التفاوت‌هایی که از مهرماه تا زمان اجرای طرح به وجود می‌آید نیز گفت: عملیات مربوط به تعیین رتبه به محض ابلاغ آیین‌نامه آغاز خواهد شد. باید گروه‌هایی تشکیل و افراد بر اساس صلاحیت‌ها سنجیده شده و در رتبه‌ها قرار بگیرند. به محض آنکه رتبه‌ها تعیین شد، محاسبات مربوط به رتبه‌بندی از اول مهرماه انجام و لحاظ خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

 • فرهنگی 2019-11-24 :: 9:43 ب.ظ
  3 0

  آیا از دادن وعده های بی سرانجام خسته نشدید؟ آیا از این همه مصاحبه بدون نتیجه خسته نشدید؟ چرا اینگونه کرامت انسانی معلمان را لگدمال می کنید؟ چرا این قدر شان و منزلت معلمان را پائین اورده اید؟ آیا فهمیدن درخواست معلمان اینقدر سخت است؟ وزیر آموزش پرورش بیاید توضیح دهد چرا اضافه تدریس معلمان شاغل رسمی از فروردین و اردیبهشت و خرداد پرداخت نمی شود ؟ چرا اضافه تدریس شاغلان امسال در مهر و ابان حتی ابلاغش هم صادر نمی شود؟ مگر اعلام نکردید از سال تحصیلی جدید حق التدریس شاغلان با حقوق پرداخت می شود؟ حداقل به یک حرف از میان هزاران حرف و وعده تان عمل کنید ابروی معلمان را برده اید و هر که نداند فکر می کند معلمان در خوشی هستند و هر روز حقوقش بالا می رود.مردم نمی دانند فقط وعده های دروغین است که بطحائی و حسینی و حاجی میرزائی است که حواله معلمان می شود و در حقیقت اوضاع معیشتی معلمان در بدترین وضعش قرار دارد. اقایان مسئولان عالی رتبه به داد معلمان برسید.

 • ناشناس 2019-11-24 :: 10:42 ب.ظ
  0 0

  چرا طرح تمام وقت را از اول سال اجرا کردید حالا ک۳ماه گذاشته دوباره لغو میکند ایا ب نظر خودتون درسته اینطوری معلمان را………..¿

 • طوفان 2019-11-24 :: 11:57 ب.ظ
  0 0

  برید کنار سیل افزایش حقوق فرهنگیانو با خودش برد دیگه دویست تومن اضاف حقوق ک صدش مالیاته توی بوق و کرنا کردن نداره با هفده سال سابقه مدرک فوق لیسانس دو و چهارصد میگیرم از یه نظافتچی منزل کمتر حیف از عمرم ک همگی ب باد فنا رفت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.