درباره نویسنده

احمد کرمی زاده

احمد کرمی زاده دبیرآموزش و پرورش و فعال فرهنگی

مطالب مشابه

یک دیدگاه

 1. 1

  همکار فرهنگی

  وقتی حقوقهای نجومی و پاداشهای فوق نجومی را دیگران میگیرند کاملا معلوم است که نوبت به ما فرهنگیان که می رسد کفگیر دولت به ته دیگ بودجه میرسد!!!!!!!!!
  عزیزان فرهنگی و همکاران گرامی.!! تا زمانی که ما خودمان به این شرایط اسفبار راضی هستیم و با علم به اینکه پرداختی در کار نیست برای گرفتن کلاس ( اضافه کار) گوی سبقت را از هم می
  رباییم و با ارایه چند ساعت کلاس ضمن خدمت مجازی از خوشحالی بال در می آوریم وضع از این بدتر می شود و بهتر هرگز.!!!!!!!!
  کلاسهای اضافه را رها کنید به امان خدا. فقط موظفی خود را درست انجام دهید که مدیون بچه ها نباشید. بعد ببینید با چه سرعتی کار شما درست خواهد شد.
  دل ما به چه چیز باید خوش باشد و دلگرم.
  از بیمه فقط نامش را داریم آنهم از نوع حلبی آن را.
  حقوق ما در کمترین سطح ممکن پایین نگه داشته شده. آقایان اگر بخواهند میتوانند مشکل معیشت فرهنگی را سامان دهند ولی مشکل اینجاست که نمیخواهند.
  نمونه و مصداق بارز آن همین طرح به اصطلاح ” معلم تمام وقت”۰ اگر طرح خوبی است و هدفتان ماستمالی کردن اضافه کار معلم نیست چرا دست دست میکنید و امروز و فردا میکنید؟؟!!!

  جز این است که با مشغول کردن ذهن معلمها میخواهید زمان بخرید و از این کاسه به آن کاسه کنید و حق الزحمه معلم بدبخت را با یکسال تاخیر بپردازید؟

  شما چرا جریمه دیرکرد به معلم نمی پردازید؟
  اگر حرام است چرا بانکها میگیرند و اگر مشکل شرعی ندارد چرا شما نمی پردازید.؟ با پول معلم هزار گونه کار و کاسبی راه انداخته اید. صندوق ذخیره فرهنگیان یک نمونه عینی است که پول معلمها رو با عنوان جعلی وام چپاول کردند.
  از این وامهای شیرین تر از هلو به معلمهایتان هم بدهید. مگر نه اینکه این پول مال ما بود.!!!!!!؟

  آموزش و پرورش رها شده به امان خدا.
  مانند یک کشتی در دریای متلاطم که ناخدایی ندارد و اگر هم داشته باشد قابلیت و توان هدایت و رساندن آن به ساحل امن را ندارد. به فکر خود باشید و شغل دوم و سومی دست و پا کنید که از تنور آموزش و پرورش آبی برای من و شما گرم نخواهد شد!!!!

  پاسخ
 2. 2

  ح م از بینالود

  با سلام.
  جناب اللهیار ترکمن خدا قوت.خسته نباشید.
  در خبرها آمده است که اعتبار لازم برای بیمه تکمیلی ۸۰ هزار فرهنگی ایثارگر تامین شده.
  شکی نیست که جامعه به ایثار گران مدیون است و در جهت رفع نیازهای آنان باید تلاش مضاعف نمود.

  اما بقیه فرهنگیان داخل آدم نیستند؟!!!!! برای مشکلات بیمه بقیه فرهنگیان هم کاری میکنید.؟ همکاری که همسرش به اجبار باید سزارین بشود و بیمارستان ۶ میلیون برای عمل جراحی مطالبه نموده باید چه خاکی به سرش بریزد.؟؟؟؟
  سایر بیماریهای خاص و غیر خاص را چه بکند وقتی باید هزینه ها را بصورت پیش پرداخت بپردازد به امید آنکه روزی بیمه پس از ۶ ماه شاید بخشی از آن را برگرداند.
  ما بیمه تکمیلی را انتخاب کرده ایم که پولی نپردازیم و به هنگام بیماری درد و غم و اندوه ما صد چندان نشود.
  ضمنا اگر ممکنه و به شما برنمیخوره لطف کنید اضافه کار سه ماهه بعد از عید را کامل تسویه فرمایید.پولش رو لازم داریم.هرچند قدرت خرید آن اینقدر کم شده که دیگه کار خاصی نمیشه باهاش انجام داد.ولی اگر به موقع پرداخت کرده بودید میشد به یک زخمی زد..

  راستی

  بابت این همه تاخیر میدانید چقدر به ما مدیون هستید.؟ فکری برای فردای قیامت خود کرده اید که چگونه جواب این همه معلم را بدهید.؟؟!!!!
  به ولایت علی(ع) قسم اگر بنده حقی داشته باشم که از ناحیه شما ضایع شده باشد از شما نخواهم گذشت .
  نمیگذارم به این سادگی ها عبور کنید.

  پاسخ
 3. 3

  ح م از بینالود

  با عرض سلام حضور جناب بطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش.
  و اما بعد…

  در خبرها از قول حضرتعالی گفته شده که تعطیلی برخی مدارس و کلاسها اجحاف در حق دانش آموزان است.

  ما هم میدانیم که اینکار اجحاف به دانش آموز است اما باعث و بانی این اجحاف کیست؟؟؟!!!!

  اگر شما تدبیری بیندیشید که حق معلم را آنگونه که شایسته مقام معلم هست درست و به موقع بپردازید هیچ معلمی راضی نمیشود کلاس را رها کند.

  مطمئنا این همکاران گرامی که چنین اقدام درست و به جایی انجام داده اند کلاسهای اضافه کار خود را رها کرده اند و من مطمئن هستم موظفی خود را به نحو شایسته انجام می دهند.
  اینک این شما هستید که باید حق الزحمه امثال بنده را که سال گذشته با دلار ۴ هزار تومانی برای شما اضافه کاری کردیم به نرخ دلار امروز محاسبه و پرداخت کنید. شما این کار را انجام دهید من ضامن میشوم که همه همکاران فرهنگی رختخواب خود را هم داخل مدارس پهن کنند و ۲۴ ساعته در خدمت شما و فرزندان این آب و خاک باشند.

  مشکل راریشه ای حل کنید.معلم مقصر نیست. اشکاب در پرداختهای ناعادلانه و بعضا مبذرانه است.همکار شما با ۲۷ سال سابقه و مدرک کارشناسی زبان انگلیسی باید ۲.۸۰۰ دریافت کند و شخصی با دیپلم ناقص در نهاد و ارگان دیگری ۶ یا ۷ میلیون. این تبعیض , کشنده است.

  پاسخ
 4. 4

  ح م از بینالود

  سلام. در خبرها آمده است که قرار است مناظره ای بین مسوولان آموزش و پرورش( جناب ترکمن) و جناب سحر خیز معاون اسبق وزلرتخانه صورت پذیرد!!!!!!!

  همکاران: به هوش باشید که تمام این فیلم و سیانسهایی که جدیدا راه انداخته اند فقط برای مشغول کردن ذهن من و شماست و اینکه با طرح این مسائل میخواهند پرداخت مطالبات به حق معلم را که محوری ترین رکن آموزش و پرورش می باشد باز هم به تعویق بیندازند.

  دمتان گرم که عجب سیاست بازهایی هستید. راستی خجالت نمیکشید که اینگونه به شعور معلم توهین میکنید.؟؟!!!!
  اگر نمیخواهید پول ما بیچاره ها را بپردازید لا اقل مثل مرد بگویید پول نداریم. کلاسهای ما را فی سبیل الله اداره کنید.پول نداریم اضافه کار شما رو بپردازیم.

  همکاران گرامی: برای چندمینبا خمت سروران گلم عرض کنم که از تنور آموزش و پرورش آبی برای ما گرم نمیشود.

  شاهکار جدید دولت برای افزایش حقوق در سال ۹۸:

  فرموده بودند قرار است حقوق کارمندان به طور یکسان مبلغ ۵۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کند. یعنی کارمند صفر کیلومتر همان افزایشی را خواهد داشت که یک کارمند با ۲۸ سال سابقه.!!!!!!!!!!

  به نظر شما خواننده گرامی این کار , کارشناسی شده است یا یکی از افاضات خام و نپخته ای است که از ذهن آقایان تراوش کرده؟؟؟
  ضمنا در این داستان معلم را هم کارمند قلمداد کرده اند.

  بنده نمیدانم اهالی دولت چرا نمی فهمند که کار معلم با کارمندی و پشت میز نشینی متفاوت است.؟!!!!

  شاید و به احتمال قریب به یقین حضراتی که در راس بدنه آموزش و پرورش قرار دارند ما معلم ها را با خودشان قیاس فرموده اند که صبح تا غروب پای سیستم ادارات خود نشسته و از اینترنت رایگان استفاده نموده و مشغول وبگردی و سرگرمی هستند..

  در پایان:

  کارد به استخوان معلمهای این مملکت رسبده. تکانی به خود بدهید و لایحه رتبه بندی را اجرا کنید.

  طرح معلم ” تمام وقت” اگر چه به نوعی توهین بع شعور معلم به حساب می آید ولی اگر فکر میکنید طرح مثبتی است چرا اجرا نمیشود.؟؟؟

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی شده به دست: محمود دبستانی