در مورد نویسنده

احمد کرمی زاده

احمد کرمی زاده دبیرآموزش و پرورش و فعال فرهنگی

مقالات مرتبط

4 نظر

 1. 1

  ناشناس

  از هرچی فریب و دروغ بیزارم. (معلم خریدخدمتی)

  پاسخ
  1. 1.1

   ناشناس

   چرا باید بگذارند برای روز آخر سال،پیگیر حق التدریس فروردین۹۶باشند.اگر طلب خودشان هم بود،اینجوری پیگیری می کردند؟چرا وقتی هنوز دارند برای پرداخت حق التدریس پیگیری می کنند،۱۰روز پیش با تلوزیون مصاحبه کردند وگفتند قبل از پایان سال پرداخت می شود؟فقط یک وزارتخانه دیگر نام ببرند که پرداخت طلب های کارمندانش و میانگین حقوق کارمندانش را درتلویزیون عمومی می کند.

   پاسخ
 2. 2

  ناشناس

  جناب آقای بطحایی! یک سوال دارم و اگه جواب درستی به سوال من دادید تمام مطالباتم را به شما میبخشم. اگر کلاسهایی که به صورت اضافه کار تا کنون اداره شده مجبور بودید توسط یک نیروهای رسمی اداره کنید آیا نباید حقوق آنها را آخر هر ماه مرتب میدادید؟ آیا عیدی و پاداش نمی دادید؟ آیا تابستان نباید به آنها حقوق می دادید؟ چرا اینقدر مسامحه و ول انگاری کردید که یک سال پرداخت حق الزحمه اداره این کلاسها توسط نیروهای رسمی به تاخیر بیفتد؟ اگر خودتان جای ما بودید و دستتان به وزیر می رسید به او چه میگفتید؟ با او چه میکردید؟
  در پایان به همه همکاران خودم و البته خودم میگویم از بی عرضگی ماست که وزیر بی کفایت می شود.اگر قبل تعطیلات عید کلاسها را به تعطیلی می کشاندیم الان تمام مطالبات ما نقد شده بود.هنوز هم دیر نشده.
  در پایان از خدا می خواهم تمام کسانی که به قشر ضعیف نگه داشته شده معلم ظلم و ستم روا می دارند به همراه خانواده شان هرگز روی آرامش را نبینند و به لعنت خدا گرفتار شوند.

  پاسخ
 3. 3

  یک معلم

  روی پینیکیو سفیدشدازوعده های دروغ وزیر آموزش وپرورش چرانمایندگان مجلس استیضاح نمی کنند بوی لابی بانمایندگان باوزیر خیلی پیچیده ازجمله اجازه دخالت نمایندگان ازکوچکترین تابزرگترین عزل ونصب هادرآموزش وپرورش ازمستخدم بگیر تا مدیرکل ها؟!

  پاسخ

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی شده به دست: محمود دبستانی