در مورد نویسنده

احمد کرمی زاده

احمد کرمی زاده دبیرآموزش و پرورش و فعال فرهنگی

مقالات مرتبط

4 نظر

 1. 1

  ناشناس

  مطابق تصمیم مقتدرانه #هیات_دولت، حقوق کارمندان دولت ۶ تا ۱۲ درصد افزایش خواهد داشت. البته #سوگلی ها، قبل از عید افزایش تا حدود ۵۰ درصد داشتند. دستگاه های دیگر هم، احتمالا با پرداخت اضافه کار بیشتر جبران مافات می کنند. می ماند فقط #آموزش و پرورش که همچنان چشم انتظار رتبه بندی ای است که بودجه آن تامین نشده است! شاد باشید و از این شادی در پوست خود نگنجید!

  #علی_برکت_الله

  پاسخ
 2. 2

  ناشناس

  #تبعیض میان سایر #کارمندان_دولت با #معلمان، حتی در #بازنشستگی_پیش از_موعد!

  🔳همه دستگاه ها می توانند از محل #اعتبارات خود، هزینه های مربوط به بازنشستگی پیش از موعد با #سنوات_ارفاقی کارکنان خود را پرداخت کنند و برای این هزینه کرد، سقفی وجود ندارد.

  🔳 ضوابط اجرایی قانون بودجه نود و هفت می گوید که اگر کارکنان وزارتخانه ای بازنشستگی پیش ازموعد داشته باشند، مابه‌التفاوت واریزی صندوق بازنشستگی را خوددستگاه بپردازد که البته این امر مثل همیشه درآموزش وپرورش امکان ندارد!

  🔳قبلا تبعیض در دریافتی ها بود، الان تبعیض در زمان بازنشستگی هم اضافه شد!

  #علی_برکت_الله

  پاسخ
 3. 3

  حسین

  به انتخابات مجلس نزدیک می شویم نمایندگان محترم دلشان برای فرهنگیان سوخته است واقعا چقدر اخلاص بالا

  پاسخ
 4. 4

  مسعود

  هنوز که تاریخ ۲۲ اردیبهشت می باشد نگارش احکام نیومده عجب بی قانونی و بی سر وسامانی در آموزش و پرورش هست به نظر بنده کلا وزارت خونه رو تعطیل کنند بهتره درس خوندن به چه دردی میخوره الکی پول و بودجه هم هدر نمی ره امیر کبیر اگه آینده رو پیش بینی می کرد هیچ وقت دارالفنون رو تاسیس نمی کرد

  پاسخ

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی شده به دست: محمود دبستانی