ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دروغ بزرگ درباره افزایش حقوق فرهنگیان + سند

۱۲۳۴
ب

آوای فرهنگی – بخش‌هایی از مناظره دوم انتخابات ۹۶ به مساله فرهنگیان اختصاص پیدا کرد و جهانگیری بر خلاف واقع مدعی افزایش چشمگیر حقوق فرهنگیان در دولت یازدهم شد…

به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی به نقل از پارس نیوز، بخش‌هایی از مناظره دوم انتخابات ۹۶ به مساله فرهنگیان اختصاص پیدا کرد و جهانگیری بر خلاف واقع مدعی افزایش چشمگیر حقوق فرهنگیان در دولت یازدهم شد.

جمعه ۱۵ اردیبهشت ۹۶ مناظره دوم انتخاباتی میان نامزدهای ریاست جمهوری دوازدهم برگزار شد و در آن جهانگیری کاندیدای پوششی روحانی مدعی شد:

« در دولت یازدهم دریافتی حقوق فرهنگیان به ۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رساندیم. »

هفته قبل هم حسینعلی امیری معاون امور مجلس روحانی نیز مدعی شده بود که میانگین حقوق فرهنگیان در دولت یازدهم دو برابر شده است.

اسفند سال قبل نیز مجاوری مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش نیز در خصوص حقوق فرهنگیان در سال ۹۶ گفته بود:

« براساس بودجه سال ۹۶، حقوق فرهنگیان در سال آینده ۱۰ درصد افزایش می‌یابد اما با استقرار نظام جدید پرداخت حقوق به طور میانگین ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان به حقوق فرهنگیان اضافه خواهد شد تا آنها نیز مانند سایر دستگاه‌ها شوند.»

اما مشاهدات عینی برخلاف صحبت های تبلیغاتی مسئولان دولت یازدهم بوده و ۱۴۰ هزار نفر نیروی خدمات وسرایدار آموزش و پرورش افزایش حقوق ۵ درصدی داشته اند.

نمونه فیش حقوقی یکی از پرسنل آموزش و پرورش با ۲۸ سال سابقه کار

سال ۹۵ مبلغ :  ۱۴.۵۸۰.۵۴۶ ریال

سال ۹۶ مبلغ: ۱۵.۲۷۳.۰۲۰ ریال. درصد افزایش کمتر از ۵ درصد

حال چگونه ممکن است حقوق فرهنگیان در عرض ۴ سال دو برابر شده باشد و سهم سال ۹۶ تنها ۵ درصد باشد!؟

انتهای پیام/

دیدگاه ها

 • رنج کشیده معلمی ۱۳۹۶-۰۲-۱۸ :: ۸:۰۵ ب٫ظ
  0 0

  به چه قیمتی دروغ می گوئید؟ رای؟ ۴ساله با وزرای بی خاصیتتان وزارتخانه را به سقوط کشندید

  • ع.پ ۱۳۹۶-۰۲-۱۸ :: ۱۰:۰۹ ب٫ظ
   0 0

   سلام.

   دولت دروغ درتاریخ ثبت شد..اولین دولت ۴ساله..چقدردروغ به خوردملت میدهید.حالا هم حقوقدمعلمان رو دوبرابر کردید . شرم وحیا هم چبز خوبیست.معلمان رو درهفته ی  معلم را اسباب و وسیله رأی خود در انتخابات درپیش رو قرار دادید.غافل ازاینکه ملت هوشیارن و آگاه.ملت عزیز خودتان فبش حقوقی همکاران مان را با سابقه ی۲۷الی۲۸سال ببینید .کجا این افزایش رو مشاهده میکنید.شرم باد بردولت دروغ و وعده و تزویر..یاحق

 • ع.پ ۱۳۹۶-۰۲-۱۸ :: ۱۰:۰۲ ب٫ظ
  0 0

  سلام…

  چطورممکن هست…دروغ هایی به این بزرگی…کدام دوبرابرشدن.حقوق..حکم حقوقی همکاران مارو باسابقه ۲۸سال ببینید و شرم کنید.حیا کنید.. از این فریب دادن اذهان عمومی ودروغ های شاخدار. معلمان عزیز و فداکار راکمتر بازیچه ی خویش در آستانه ی. انتخابات ریاست جمهوری قرار بدین ..مردم خودهوشیارن و آگاه …میدانند´ فرق دروغ و راستی را.

 • محمدامیر گرگان ۱۳۹۶-۰۲-۱۸ :: ۱۰:۱۵ ب٫ظ
  0 0

  سلام  ما که چیزی ندیدیم والا  با۲۰سال سابق حقوق تازه شده دومیلیون جای تاسف 

 • علیرضا ۱۳۹۶-۰۲-۲۳ :: ۱۱:۵۷ ق٫ظ
  0 0

  در عجبم از معلمی که این سخنان رو بشنود یا ببیند و باز به این آقایون رای بده

 • رضا س م ۱۳۹۶-۰۳-۰۴ :: ۰:۵۷ ق٫ظ
  0 0

  این بنده خدا ۴۰۰امتیاز از حق شغلش کم شد .بعد توقع داشتید چقد اضافه شود با این امتیازات. ثانیا گفتند میانگین حقوق نگفتند کف حقوق. ثالثا اگر خدمتگذار ۱ونیم حقوق بگیره حتما اساتید فرهنگی با مدرک دکترا ۵ م میگیرند پس میانگینی که گفتند درست است

 • احمد ۱۳۹۶-۰۳-۲۱ :: ۱:۰۶ ب٫ظ
  0 0

  سلام همیشه همین جور بوده و هست و خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.