درباره نویسنده

احمد کرمی زاده

احمد کرمی زاده دبیرآموزش و پرورش و فعال فرهنگی

مطالب مشابه

یک دیدگاه

 1. 1

  گرگانی

  باسلام چرا حالا بین دوراهی ماندیم که کدوم طرح انتخاب کنیم به نظر من همون طرح ب بهتره طبق جدول مزایای بیمه درهردوطرح یکی وقتی دولت محترم حق بیمه خودش را پرداخت نمیکنه چرا هزینه اضافه پرداخت کنیم از ماست که برماست

  پاسخ
 2. 2

  ناشناس

  سلام
  اسم این نوع بیمه در هر دو شیوه تکمیلی است. نوع خدمات یکسان!!!!!
  اما در طرح الف دقیقا دو برابر افزایش و صفر درصد خدمات بیشتر.دیوار کوتاهتر و بی زبان تر از فرهنگیان یافت نمیکنید که اینگونه آتیه سازان حافظ سعی در تسخیر و تخریب آتیه ما و فرزندان ما و به سخره گرفتن دارد.
  تعهد به پرداخت یک مطلب است، و در هر دو شیوه آتیه سازان مکلف و موظف به پرداخت است. حال چرا من فرهنگی باید ۳۹تومن سهم خودم و هم سهم کارفرما رو یکسویه پرداخت کنم که زودتر به پرداخت اسناد پزشکی ام دست پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟
  وزارت مطبوع چرا در پرداخت تعلل میکند و در هنگام کسر از حقوق تعجیل؟؟؟؟؟؟
  آتیه سازان مشکل ندارد کما اینکه در سایر ارگانها این مشکل وجود ندارد و این مشکل آموزش و پرورش است و این نوع قراردادهای بی محتوا.
  بیمه از جنس طلایی که نداریم هیچ بلکه به اندازه جنس خاکستر هم نداریم چه برسد به خاک؟؟؟؟؟؟!!!!

  پاسخ
 3. 3

  ناشناس

  💥 #هشدار به معلمان درباره #بیمه_تکمیلی
  ▪️این روزها، در واکنش به دو طرح فاجعه بار و تحقیر آمیز ارایه شده درباره بیمه تکمیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش، #پویشی از سوی برخی همکاران ایجاد شده است و برخی ، از این بیمه انصراف داده و دیگران را نیز به این کار ترغیب می کنند. این کار بسیار نادرست بوده و در نهایت به ضرر همکاران تمام خواهد شد. چرا؟
  ▪️بیماری هیچ گاه خبر نمی کند و با هزینه های سنگین این روزهای پزشکی، اگر خدای ناکرده مشکلی برای همکاری پیش بیاید، بدون بیمه تکمیلی، دچار ضرر و زیان مادی بسیاری خواهند شد. بیمه تکمیلی، بیمه ای ضروری است و به هیچ عنوان نباید از آن انصراف داد. انصراف دادن نوعی #خود_زنی است و تاثیری در موقعیت بانیان این دو طرح تحقیر آمیز نخواهد داشت. #بطحایی و الهیار #ترکمن، می توانند در مقابل رییس خود سر بلند کنند و بگویند: ” باز هم از رفاه معلمان کم کردیم و به این وسیله در بودجه آموزش و پرورش، بهره وری نمودیم!
  ▪️به جای انصراف، که کاری غیر عقلانی است، همه ی همکاران، باید به روشن گری بپردازند و تمام ابعاد این دو طرح را بکاوند و رسانه ای کنند و از همه ی طرق قانونی، به احقاق حقوق خود بپردازند.
  ▪️ سربسته می گوییم،اعتماد به کسانی که مثل آب خوردن دروغ می گویند و چندین بار این را نشان داده اند، شرط عقل نیست. باید از طریق رایزنی با #نمایندگان_مجلس و دیگر مسیولان، جلوی مدیرانی که برای خوش آمد دولت و یا #بی_عرضگی، از رفاه معلمان می زنند، را گرفت.
  #بطحایی و #الهیار_ترکمن_را_از_آموزش_وپرورش_اخراج_کنید.
  منبع:حرف حساب
  اخبارکوتاه ومهم آموزش وپرورش کشور 👇
  https://t.me/avayefarhangi
  ✅ایتا👇
  eitaa.com/avayefarhangi_ir
  ✅سروش 👇
  sapp.ir/avayefarhangi_ir

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی شده به دست: محمود دبستانی