ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

هر کس خلاف کند، دادگاهی‌اش می‌کنیم/ صندوق ذخیره در امور بانک سرمایه دخالت نمی‌کند

http://www.avayefarhangi.ir/
ب

آوای فرهنگی – مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: به دنبال فعالیت غیرقانونی نیستیم و اگر هر کسی خلاف قانون عمل کند، علیه او شکایت کرده و او را دادگاهی می‌کنیم…

به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی به نقل روابط عمومی صندوق ذخیره فرهنگیان، در پی استعفای محمدرضا خانی از مدیر عاملی بانک سرمایه، طی مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و اعضای هیأت مدیره بانک سرمایه، علیرضا پویان شاد به عنوان مدیرعامل جدید بانک سرمایه معارفه و فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد؛ پیش از این طی نامه‌ای از سوی بانک مرکزی، «پویان شاد» به عنوان مدیر عامل جدید بانک سرمایه معرفی شده بود.

نیکدل مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در مراسم معارفه پویان شاد با اشاره به هجمه‌های اخیر علیه بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: بانک سرمایه بر اساس قوانین بانک مرکزی فعالیت می‌کند و صندوق ذخیره فرهنگیان به واسطه تعدادی از شرکت‌های زیرمجموعه خود در این بانک سهام‌دار بوده و ۳ نفر از اعضای هیأت مدیره را به بانک مرکزی پیشنهاد می‌کند و پس از اخذ تأییدیه، به عنوان اعضای هیأت مدیره بانک معرفی می‌شوند.

وی افزود: با این حال بانک سرمایه بر اساس قانون تجارت، یک نهاد مستقل با هیأت مدیره مستقل است و صندوق ذخیره فرهنگیان به هیچ عنوان در امور بانک دخالت نمی‌کند اما به عنوان نماینده سهامداران عمده این بانک، فعالیت هیأت مدیره را رصد کرده و از منابع سهامداران و سپرده‌گذاران حفاظت می‌کند

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با تأکید بر اینکه بانک سرمایه یک شخصیت مستقل است، گفت: به مدیرعامل جدید بانک سرمایه توصیه می‌کنم که به هیچ وجه خلاف مقررات عمل نکند زیرا ما به دنبال فعالیت غیرقانونی نیستیم.

وی تصریح کرد: اگر هر کسی خلاف قانون عمل کند علیه او شکایت کرده و او را دادگاهی می‌کنیم بنابراین اگر مدیرعامل و هیأت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان، یا شرکت های زیر مجموعه صندوق و یا هر نهاد و یا فرد دیگر وابسته به صندوق یا بستگان آنها هر درخواستی از مدیرعامل بانک سرمایه داشتند آنها را رد کنید و به سینه دیوار بزنید

نیکدل ضمن تشکر از پویان شاد به واسطه قبول این مسئولیت افزود: اطمینان دارم با حضور ایشان ارزش سهام بانک سرمایه افزایش پیدا کرده و به جایگاه واقعی و شایسته خود خواهد رسید.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در پایان ضمن تقدیر از نهادهای نظارتی و امنیتی و همچنین دستگاه قضایی یادآور شد: همان طور که تاکنون یار و یاور ما در وصول مطالبات بانک سرمایه بوده‌اید، تقاضا داریم تا وصول آخرین ریال از مطالبات این بانک، ما را کمک کنید.

علیرضا پویان شاد مدیرعامل جدید بانک سرمایه نیز ضمن تشکر از اعتماد بانک مرکزی و سهامداران بانک سرمایه، گفت: از مشتریان وفاداری که به رغم هجمه‌های مختلف همچنان به این بانک اعتماد می‌کنند، سپاسگزاری می‌کنیم.

وی افزود: کارکنان متخصص و جوان این بانک از مهم‌ترین سرمایه‌های اجتماعی ما هستند و از آنها می‌خواهم که در برخورد با مشتریان بانک، اصول مشتری‌مداری و احترام را رعایت کنند.

علیرضا پویان شاد بیش از چهل سال سابقه فعالیت در حوزه بانکی کشور را در کارنامه خود دارد. از مهم‌ترین سمت‌های وی می‌توان مدیریت امور شعب بانک‌های سپه و پارسیان و معاونت عملیات اجرایی بانک‌های اقتصاد نوین و ایران زمین اشاره کرد.

لازم به ذکر است در تاریخ ٢۶ فروردین ١٣٩۶ هیأت مدیره بانک سرمایه طی صورت جلسه‌ای، علیرضا پویان شاد را به عنوان مدیر عامل جدید انتخاب و به بانک مرکزی معرفی کرده بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.