ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

هیچ‌کدام از متهمین صندوق ذخیره فرهنگیان تبرئه نشده‌اند/ ارسال نامه گلایه‌آمیز به «نجفی»/ «صندوق ذخیره» حیاط خلوت برخی افراد

۱۲۴۵
ب

آوای فرهنگی – عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: به برخی وزرای سابق، از جمله محمد علی نجفی وزیر اسبق آموزش و پرورش نامه نوشتیم که به چه حقی در زمان او صندوق ذخیره فرهنگیان خصوصی شده و به حیاط خلوت برخی افراد تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان آماده شده است، اظهار داشت: این گزارش به زودی قرائت خواهد شد.

وی در خصوص شایعات مطرح شده در گروه‌های فرهنگیان که گفته می‌شود همه پول‌ها بازگشته و تخلفات صندوق ذخیره منتفی است، افزود: ما به هیچ وجه از حق و حقوق فرهنگیان کوتاه نمی‌آییم و چنین ادعاهایی از اساس کذب است و هیچ‌کدام از متهمین تبرئه نشده‌اند.

کوچکی نژاد اضافه کرد: به برخی وزرای سابق، از جمله محمد علی نجفی وزیر اسبق آموزش و پرورش نامه نوشتیم که به چه حقی در زمان او صندوق ذخیره فرهنگیان خصوصی شده و به حیاط خلوت برخی افراد تبدیل شده است و بسیاری از مشکلات از همان زمان آغاز شد./فارس

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.