ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

یک بام و دو هوا در وزارت آموزش و پرورش/دانش‌آموزانی که به اجبارمدیر مدرسه به سخنرانی تبلیغاتی روحانی آورده شدند+تصاویر و کلیپ

۱۲۳
ب

آوای فرهنگی – درحالی که وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: به همه مسئولان و مدارس اعلام کرده‌ایم وارد بحث تبلیغات انتخابات نشوند ،دانش‌آموزانی که نزدیک امتحانات نهایی بایدسرکلاس درس می بودندامروزبه مراسم استقبال ازروحانی در کرمان آورده شدند!

به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، فخرالدین احمدی دانش اشتیانی چندروز قبل در حاشیه نوزدهمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز در جمع خبرنگاران در واکنش به تبلیغات انتخاباتی در برخی از مدارس گفت: همه جا به مسئولان عنوان کرده‌ایم که اصلاً وارد بحث تبلیغات به نفع کاندیدای خاصی نشوند.

وی افزود: فرهنگیان و دانش آموزان را به مشارکت فعال دعوت می‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: تمام مدارس در جریان جهت گیری آموزش و پرورش در بحث انتخابات هستند و اگر در مواردی مدارس وارد بحث انتخابات شوند مقامات ناظر وجود دارند که با آنان برخورد کنند.

اما این سخنان وزیر در حالی رسانه ای شد که با سفرتبلیغاتی حسن روحانی یکی از کاندیدای انتخاباتی ریاست جمهوری به کرمان، دانش آموزان مدارس را به اجبار از سرکلاس های درس راهی این کارناوال انتخاباتی کردند.

دانش‌آموزانی که به اجبارمدیر مدرسه به سخنرانی تبلیغاتی روحانی آورده شدند+تصاویر و کلیپ

در کلیپ ذیل دانش آموز کرمانی می گوید: زنگ ریاضی داشتیم، سرکلاس بودیم، آقای مدیر گفت کلاس رو تعطیل کنید همه برید سخنرانی روحانی!

 

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.