بایگانی برچسب ها : اخبار آموزش و پرورش

آنچه حاجی بابایی دربرنامه دست خط از آموزش و پرورش گفت/ آقای روحانی برای وزارت آموزش وپرورش یکی مثل خودت را انتخاب ومعرفی کنجدید!

آوای فرهنگی – وزیراسبق آموزش و پرورش گفت: وضعیت آموزش و پرورش را خیلی مناسب نمی بینم و خیلی هم دنبال این نیستم که وزیری خوب یا بد کار کرد، اما وضعیت معلمان الان وضعیت مطلوبی نیست… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر اسبق آموزش و پرورش در برنامه این هفته دست خط حضور یافت . ... ادامه مطلب »

حقوق معلمان باید بالاترین دریافتی در کشور باشد/ دولت آینده باید قوی‌ترین و برجسته‌ترین وزیر کابینه‌اش را در آموزش و پرورش بکار بگیرد

آوای فرهنگی – نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد دغدغه‌های معیشتی معلمان سبب بروز مشکلات متعدد می‌شود از این رو توجه به آموزش و پرورش باید در اولویت تصمیم‌گیران و مسئولان قرار بگیرد… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، علی وقف چی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ... ادامه مطلب »

آموزش و پرورش تمهید درستی برای جایگزینی معلمان بازنشسته ندارد

آوای فرهنگی – وزیر اسبق آموزش و پرورش از برگزاری مکرر آزمون استخدامی برای جذب معلم انتقاد کرد و آن را در راستای تضعیف دانشگاه فرهنگیان دانست… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، حمیدرضا حاجی بابایی وزیر اسبق آموزش و پرورش با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان ظرفیت پذیرش دانشجو بر اساس میزان نیاز وزارت آموزش و پرورش را ... ادامه مطلب »

بازدید مشاورمدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی از نمایشگاه صنایع دستی دانش آموزان عشایر کشور در مشهد مقدس+تصاویر

آوای فرهنگی – محمدقاسمی مشاورمدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در بازدید از نمایشگاه آثار و صنایع دستی بومی محلی دانش آموزان عشایر سراسرکشور در سیاه چادر و غرفه سیستان و بلوچستان حاضر و از دست اندرکاران اداره عشایر استان تقدیرکرد… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، غلامرضا محمدقاسمی مشاورمدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی و مدیرکل سابق ... ادامه مطلب »

نظرسنجی/عدم رضایت فرهنگیان ازعملکرد اسکان فرهنگیان در نوروز۹۶ +تصویر

آوای فرهنگی –  یک نظرسنجی که بر روی پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش منتشر شده است ، نشان می‌دهد۶۳درصد از شرکت کنندگان در آن  ، گزینه ضعیف را به عملکرد اسکان فرهنگیان در نوروز۹۶ را انتخاب کرده اند… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، یک نظرسنجی که بر روی پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش منتشر ... ادامه مطلب »

نمایندگان مجلس مطرح کردند:نامتوازن بودن ورودی و خروجی فرهنگیان معضل وزارت آموزش و پرورش در آینده‌ای نزدیک

آوای فرهنگی – نمایندگان مجلس با بیان اینکه برگزاری صرف آزمون استخدامی نمی‌تواند راهگشای رفع مشکل تامین منابع انسانی در آموزش و پرورش باشد، اعتقاد دارند دانشگاه فرهنگیان باید محور جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش باشد… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، بر اساس اسناد بالادستی، تحول بنیادین در نظام آموزش و پرورش و مبتنی بر آرمان‌های ... ادامه مطلب »

یادداشت ارسالی/عهدنامه‌ی مدیران انقلابی در سازمان‌های نظام اسلامی

آوای فرهنگی – با استناد به منابع غنی دین مبین اسلام، اصول علمی و تجارب به دست آمده‌ از چهار دهه خدمت در نهادهای انقلابی و سازمان‌های دولتی، عهدنامه‌ای برای کسانی که در پست‌های مدیریتی منصوب می‌شوند، ارائه می‌شود… عباس نورزائی کارشناس ارشد مدیریت توسعه روستایی با استناد به منابع غنی دین مبین اسلام، اصول علمی و تجارب به دست ... ادامه مطلب »

عدم اشراف وزارت آموزش و پرورش بر میزان نیاز به نیروی انسانی

آوای فرهنگی – نماینده مردم زابل، زهک،نیمروز،هیرمند و هامون در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر آموزش و پرورش برنامه و تصویری مشخصی از نیاز خود به نیروهای انسانی و کمبودها و مشکلات داشت ، می‌توانست زودتر از موعد برای دریافت ردیف اعتباری و استخدامی اقدام کند و اینگونه در مخمصه نیفتد… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، حبیب‌اله دهمرده ... ادامه مطلب »

بخشنامه جدید دولت برای بازخرید و بازنشستگی کارمندان مازاد ابلاغ شد

آوای فرهنگی – با بخشنامه جدید دولت، دستگاه های اجرایی که در بودجه مصوب امسال آنها برای بازخریدی کارکنان مازاد و یا بازنشستگی اعتبار مربوط پیش بینی نشده، می توانند از منابع اعتباری حاصل از فروش اموال و دارایی های غیرمنقول مازاد برای این منظور استفاده کنند… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ... ادامه مطلب »

بازداشت متهم صندوق ذخیره فرهنگیان در فرودگاه/ یک متهم فرار کرد/ ممنوع‌الخروجی متخلفان باید در سیستم‌ها ثبت شود

آوای فرهنگی –  رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به قصد خروج از کشور دو نفر از متهمان این پرونده، نسبت به خروج تهیه‌کننده سریال شهرزاد به عنوان یکی دیگر از متهمان از کشور انتقاد کرد… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، جبار کوچکی‌نژاد رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در ... ادامه مطلب »

یادداشت ارسالی/سهم فرهنگیان و آموزش‌و‌پرورش در برنامه ششم

آوای فرهنگی – یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و مشکلات معلمان، تبعیض در پرداخت مزایا و حقوق آنان است بااجرای نظام رتبه‌بندی معلمان و استقرار نظام پرداخت‌ها براساس تخصص با شایستگی‌ها و عملکرد رقابتی مبتنی بر نظام رتبه‌بندی معلمان ومهندسی نیروی انسانی براساس سند تحول و نقشه جامع علمی کشور می‌تواند بخشی از مشکلات آنان را حل نماید… حسین طاهری‌فرد کارشناس ... ادامه مطلب »

طرح تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به جمع‌بندی نرسید/ بررسی لایحه بازگشایی مدارس به جلسات بعد موکول شد

آوای فرهنگی – سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به جمع بندی نرسید و مقرر شد دوشنبه هفته آینده در کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش بررسی شود… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، سیدحمایت میرزاده در تشریح جلسه دیروزکمیسیون ... ادامه مطلب »

پدیده خرید و فروش سوالات امتحانی محصول ضعف قانونی در برخورد با متخلفان علمی

آوای فرهنگی – عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مجازات خرید و فروش سوالات امتحانی بازدارنده نیست، این پدیده را محصول ضعف قانونی در  برخورد با متخلفان علمی دانست… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، سیدمحمد جواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به خبر فروش سوالات امتحان نهایی در شبکه‌های مجازی، گفت: ... ادامه مطلب »

رسالت فراموش شده وزیر آموزش وپرورش درارتباط با معلمان آموزش وپرورش استثنائی !؟+مستندات

آوای فرهنگی – امیراسماعیلی فعال فرهنگی و رسانه ای : اتخاذ موضع سکوت فرادستان وتداوم آن به رغم فریادهای همکاران آموزش وپرورش استثنائی ،که گوش فلک را کر کرده است ، آنچنان عمیق است که آدم تصور می کند ،انگار اصلا وزیر ومعاونانشان، از وجود سازمانی به این گستردگی بی اطلاع هستند… امیر اسماعیلی مدیرمسئول پایگاه تحلیلی خبری لکنا ، ... ادامه مطلب »

نامه سرگشاده جمعی از معلمان حق التدریس به رییس‌جمهور/زندگی برای‌مان سخت شده است، از حرف‌های تکراری خسته‌ایم

آوای فرهنگی – جمعی از معلمان حق‌التدریس نامهٔ سرگشاده‌ای از وضعیت خود به رئیس جمهور نگاشتند و خواستار رسیدگی سریع‌تر به مشکلاتشان شدند… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، جمعی از از معلمان حق‌التدریس نامه سرگشاده و انتقادی به رئیس جمهور نگاشتند که در زیر می‌خوانید: «سلام بی مقدمه شروع می‌کنیم؛ زندگی برای‌مان سخت شده است، از حرف‌های تکراری ... ادامه مطلب »

تخلفات کشف شده ازبانک سرمایه به ۸ هزار میلیارد تومان رسید

آوای فرهنگی – رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه تفحص از بانک سرمایه به پایان رسیده است، گفت: میزان تخلفات کشف شده از این بانک به ۸ هزار میلیارد تومان رسید… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو باخبرگزاری خانه ملت با ... ادامه مطلب »

تفسیر شیطنت‌آمیز از مصاحبه‌ام درباره تبعیض جنسیتی/ عمل بر اساس سند ۲۰۳۰ بی‌قانونی است

آوای فرهنگی – وزیر اسبق آموزش و پرورش گفت: سال ۹۱ در یکی از مصاحبه‌ها گفته بودم ما تبعیض جنسیتی نداریم و این به معنای برابری جنسیتی که اکنون در سند آموزش ۲۰۳۰ ذکر شده، نیست اما برخی با شیطنت به‌‌گونه دیگری آن را تفسیر کردند… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر اسبق آموزش و پرورش ... ادامه مطلب »

ایجاد یک اداره‌کل آموزش و پرورش در مرکز بلوچستان ضروری است

آوای فرهنگی –نماینده ایرانشهردرمجلس شورای اسلامی اظهارداشت: با شیوه‌های فعلی برنامه‌ریزی نمی‌توان بر بی‌عدالتی‌های آموزشی در استان سیستان و بلوچستان غلبه کرد لذا ایجاد یک اداره‌کل آموزش و پرورش در مرکز بلوچستان ضروری است چراکه اکنون فقط یک اداره‌کل در زاهدان است که با برخی از واحدهای آموزشی بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر فاصله دارد… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ... ادامه مطلب »

امکان تغییر بیمه‌گذار تکمیلی فرهنگیان وجود دارد/ بیمه تکمیلی تا ۳۱ شهریورماه دارای اعتبار است اما صندوقی است

آوای فرهنگی – مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص بیمه‌گذار تکمیلی فرهنگیان گفت: با چندین شرکت بیمه مذاکره می‌کنیم و کارشناسان هم در حال بررسی هستند و هر موردی که بهتر باشد را انتخاب می‌کنیم… به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، عباس باقری مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس ... ادامه مطلب »

فرداجمع‌بندی گزارش اولیه تحقیق‌وتفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان

آوای فرهنگی – رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از جمع بندی گزارش اولیه کمیته متبوعش خبرداد … به گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روند کاری تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ادامه دارد ، گفت: بر این اساس اعضای این کمیته ... ادامه مطلب »